Facebook | polski | english | deutsch
splywy kajakowe
Organizujemy dla Was spływy
kajakowe oraz kanu wszystkimi
rzekami w Polsce północnej.

Weekend na Żuławach

Zapraszamy na rodzinny spływ na Żuławy

 

 

Sobota  

 

rano przyjazd do Nowego Dworu Gdańskiego - parking obok Starostwa powiatowego

 

kierowcy odwożą auta do bazy w marinie w Osłonce i wracają na miejsce startu z kajakami 

 

Trasa około 17 km - Nowy Dwór - Marina Osłonka 

 

po drodze możliwość posiłku w klimatycznym starym Żuławskim domu podcieniowym  w http://www.malyholender.pl/ 

 

lub w Rybinie w klimatycznej restauracyjce  Swantewit

 

 

Czas spływy około  7-8 H

 

Dopływamy do mariny Osłonka 

 

Tam pole biwakowe , prysznice , WC , miejsce na ognisko

( 10 zł /osoba - prysznic 7 zł )

 

następnego dnia  spływ w kierunku Elbląga - Nogatem do m Kępiny 

 

 

Czas spływy około  5 H 

 

 

CENA

 

kajak 2 / osobowy 100 - 2 dni 

 

transport kajaków do 10 kajaków - 200 zł

 

pole namiotowe  

 

10 zł /osoba - prysznic 7 zł

 

 

Możliwe inne trasy w/g indywidualnej wyceny

 

kontakt  info@kajaki.pl 

 

 

Komentarze

-

Rezerwacje >>>

Szybka wstępna rezerwacja kajaków i kanu dzięki przyjaznemu formularzowi.

ZAREZERWUJ już teraz >>>

Brak terminów.

Kajaki z gwarancją!!!

Wynajmując u nas kajaki polietylenowe  BeKayaker - macie 100% gwarancji, że kajak nie ulegnie uszkodzeniu - nawet na wymagających rzekach.Zobacz nasz sprzęt >>>

Wypożyczalnie kontakt :

SZKARPAWA i TUGA - tuga@kajaki.pl

KANAŁ ELBĄSKI - pochylnie@kajaki.pl 

PIAŚNICA i REDA -  reda@kajaki.pl

---------------------

BRDA - brda@kajaki.pl  

SŁUPIA i ŁUPAWA - slupia@kajaki.pl

PARSĘTA i REGA - rega@kajaki.pl

PILAWA i GWDA - pilawa@kajaki.pl 

DRAWA - drawa@kajaki.pl

---------------------

HAŃCZA i  ROSPUDA -  hancza@kajaki.pl

SAPINA i WĘGORAPA -  sapina@kajaki.pl 

BIEBRZA                   -  biebrza@kajaki.pl

---------------------

KRUTYNIA - krutynia@kajaki.pl 

ŁYNA - lyna@kajaki.pl

MARÓZKA - marozka@kajaki.pl

OMULEW - omulew@kajaki.pl

DRWĘCA - drwęca@kajaki.pl

---------------------

LITWA - litwa@kajaki.pl

---------------------

INNE TRASY  - info@kajaki.pl

Kajaki.pl_FB.jpg

zobacz też FAQ >>>

Kaszuby: Brda | Chocina | Kłonecznica | Kulawa | Prusina | Wda | Zbrzyca
Mazury: Dadaj - Pisa Warmińska - Wadąg | Dajna i Guber | Drwęca | Kośna | Krutynia | Łyna | Sapina (1/2 dni) | Wel | Węgorapa
Pojezierze Drawskie: Drawa | Gwda | Korytnica | Piława | Rurzyca
Pomorze: Łeba | Łupawa i Bukowina | Parsęta | Piaśnica | Radew | Radunia | Reda | Rega | Słupia | Wieprza | Wierzyca i Wietcisa
Suwalszczyzna: Biebrza | Blizna | Czarna Hańcza | Rospuda
Żuławy Gdańskie: Kanał Elbląski | Liwa | Motława | Nogat | Szkarpawa | Święta | Tejna (Tyna)
Litwa: Dubissa (Dubysa) | Łokaja i Żejmiana | Mereczanka (Merkys) | Niemen | Salcia | Święta (Sventoji) | Uła | Uła+Mereczanka+Niemen
Obozy kajakowe: Wczasy kajakowe:

aktualnosci | najczęciej zadawane pytania | imprezy integracyjne | sprzęt | sklep kajakarza | kontakt
1993 - 2021 © www.kajaki.pl